Hotel Beseda Praha

Hotelu Beseda Praha 11 Hotelu Beseda Praha 12 Hotelu Beseda Praha 13 Hotelu Beseda Praha 14 Hotelu Beseda Praha 15 Hotelu Beseda Praha 16 Hotelu Beseda Praha 17 Hotelu Beseda Praha 18 Hotelu Beseda Praha 19 Hotelu Beseda Praha 20 Hotelu Beseda Praha 21 Hotelu Beseda Praha 22

.Hotel Beseda Praha, původně "Měšťanská beseda", která spojovala vědce, umělce, písaře a sloužila ke společenským setkáním občanů Prahy v letech 1870 - 1939. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné, což ocení zejména větší rodiny s dětmi či uzavřená společnost. Celková kapacity hotelu Beseda je 136 pokojů.


Hotel Beseda Praha disponuje 3 různýmy prostory vhodnými pro organizování soukromých či obchodních schůzek a setkání s kapacitou až 200 účastníků. KONFERENČNÍ SÁL se nachází v přzemí v prostorách původního tanečního sálu. Rozloha je 110 m2 s kapacitou až 100 míst. Sál má oddělenou místnost pro podávání občerstvení. ATRIUM se nachází v samém srdci hotelu a je snadno dostupné jak pro bydlící hosty tak pro příchozí z venku. Díky prosklené střeše je zde dostatek denního světla. Atrium může být propojeno s konferenčním sálem. S rozlohou 125 m2 může pojmout až 120 osob.


SÁL V SUTERENU jedinečný sál s původním klenutým stropem se nachází v prvním suterenu. Součásntí je soukromý bufet pro kávové pauzy či raut. Rozloha sálu je 110 m2 a kapacita až 120 osob. Veškeré standardní technické vybavení je k dispozici ve všech prostorách. V ceně je též vysokorostní připojení k internetu, flipchart, porjektor atd. Kávové pauzy, rauty či jiné formy občerstvení je možné objednat.


Hotel Beseda je jedinečným místem pro příjemné ubytování, konání konferencí i společenských akcí a nabízí moderní komfort v tradičním stylu. Svojí polohou je vhodný jak pro návštěvníky Prahy, kteří přijeli poznávat historické skvosty hlavního města, tak pro obchodní klientelu či rodinu s dětmi. Další služby v hotelu Beseda jsou: Možnost bezplatného připojení na Internet (WIFI) na pokoji a ve veřejných prostorách (restaurace, lobby bar, konferenční místnost). Praní prádla - zajišťujeme 7 dní v týdnu, zavazadla - odnos a úschovu zavazadel organizuje recepce, sekretářské služby - fax, e-mail – zajišťuje recepce hotelu. Pro platby kreditní kartou přijímáme karty typu: Visa, American Express, Eurocard-Mastercard a Diners Club.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-beseda@toprague.cz
Adresa: Vladislavova 1477/20 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Beseda Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Beseda Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist