Hotel Beseda Praha

.Hotel Beseda Praha, původně "Měšťanská beseda", která spojovala vědce, umělce, písaře a sloužila ke společenským setkáním občanů Prahy v letech 1870 - 1939. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné, což ocení zejména větší rodiny s dětmi či uzavřená společnost. Celková kapacity hotelu Beseda je 136 pokojů.


Hotel Beseda Praha disponuje 3 různýmy prostory vhodnými pro organizování soukromých či obchodních schůzek a setkání s kapacitou až 200 účastníků. KONFERENČNÍ SÁL se nachází v přzemí v prostorách původního tanečního sálu. Rozloha je 110 m2 s kapacitou až 100 míst. Sál má oddělenou místnost pro podávání občerstvení. ATRIUM se nachází v samém srdci hotelu a je snadno dostupné jak pro bydlící hosty tak pro příchozí z venku. Díky prosklené střeše je zde dostatek denního světla. Atrium může být propojeno s konferenčním sálem. S rozlohou 125 m2 může pojmout až 120 osob.


SÁL V SUTERENU jedinečný sál s původním klenutým stropem se nachází v prvním suterenu. Součásntí je soukromý bufet pro kávové pauzy či raut. Rozloha sálu je 110 m2 a kapacita až 120 osob. Veškeré standardní technické vybavení je k dispozici ve všech prostorách. V ceně je též vysokorostní připojení k internetu, flipchart, porjektor atd. Kávové pauzy, rauty či jiné formy občerstvení je možné objednat.


Hotel Beseda je jedinečným místem pro příjemné ubytování, konání konferencí i společenských akcí a nabízí moderní komfort v tradičním stylu. Svojí polohou je vhodný jak pro návštěvníky Prahy, kteří přijeli poznávat historické skvosty hlavního města, tak pro obchodní klientelu či rodinu s dětmi. Další služby v hotelu Beseda jsou: Možnost bezplatného připojení na Internet (WIFI) na pokoji a ve veřejných prostorách (restaurace, lobby bar, konferenční místnost). Praní prádla - zajišťujeme 7 dní v týdnu, zavazadla - odnos a úschovu zavazadel organizuje recepce, sekretářské služby - fax, e-mail – zajišťuje recepce hotelu. Pro platby kreditní kartou přijímáme karty typu: Visa, American Express, Eurocard-Mastercard a Diners Club.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-beseda@toprague.cz
Adresa: Vladislavova 1477/20 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Beseda Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Beseda Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist